Basin evlerinden çok güzel haberler var

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet İbrahim Ay başkanlığında GGC’nin Toplu Konut Projesi ihalesini alan Kahramanmaraş’taki Aksay firmasını ziyaret etti.

20 Nisan 2016 Çarşamba 12:17
Bu haber 8327 kez okundu
Basin evlerinden çok güzel haberler var

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet İbrahim Ay başkanlığında GGC’nin Toplu Konut Projesi ihalesini alan Kahramanmaraş’taki Aksay firmasını ziyaret etti. Aksay İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Ökkeş Kır ve Proje Müdürü Tuncay Yılmaz’dan toplu konutların yapımı ile alakalı olarak bilgiler alan GGC Başkanı İbrahim Ay, her şeyin planlandığı şekilde ilerlediğini ve 1 ay içerisinde konutların yapımına başlanacağını ifade etti.

ŞANTİYE KURULUYOR

Aksay firması tarafından bölgede şantiye kurma ve sondaj çalışmalarının başlatıldığına dikkat çeken Başkan Ay, ‘’Konut ihalemizin yapım ihalesini alan Aksay firmasını ziyaret ettik ve üyelerimizin merak ettiği bazı konular hakkında bilgiler aldık. Proje daha önce planlandığı gibi hayata geçirilecek. Evler 3-1 ve 2+1 olarak inşa edilecek. Dış cephe Gaziantep’e özgü taş döşeme ile yapılacak. Park, spor alanları, çocuk oyun ve açık oto  park alanı gibi sosyal donatıları düşünülmüş. Güzel bir yaşam alanı meydana gelecek.’’ diye konuştu.

Başkan Ay, ödeme koşullarının ise temel atma töreninin ardından netleşeceğini ve bu konuyu da titizlikle takip ettiklerini de sözlerine ekledi.

    Yorumlar

banner14
banner16
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
  • Gaziantep Haber | Gaziantep Haberleri | bizdevarizgazetesi.org - 21 Şubat 2016 Manşeti
Karikatür
  • Saat kaç
Arşiv