Google Play'de Android Uygulamaları

14 Ocak 2013, 10:27
Google Play'de Android Uygulamaları
 Android uygulamaları her gün çoğalıyor ve bununla birlikte  bu uygulamalar içinden en yararlı uygulamaları  seçmek zorlaşıyor. 


İlk Android işletim sistemli telefon piyasaya çıktığında birkaç markanın telefonu ve buna bağlı birkaç uygulamanın dışında bir şey yoktu. Ancak son birkaç yılda Android özellikli telefonlar ve buna bağlı olarak Android uygulamalar oldukça çoğaldı. Bugün Google Android Market müşterilerine 250.000 den fazla uygulama seçeneği sunuyor.Bu apayrı bir sektör olmakla beraber,her firmanın,verilen her hizmetin insanlara anında güncellemeleriyle ulaşabildiği özel bir platform oldu.

 

İnsanları için telefon vazgeçilmez olmuş durumda.İletişim teknolojisi zirvede olduğu şu günlerde pazarlama ve reklam açısından android uygulamayı keşfedenler rakiplerine oranla bir adım öndeler.

 

“BİZ DE VARIZ GAZETESİ” bu ayrıcalığa sahip olduğumuz için mutluyuz.Sizleri de aramızda görmek  istiyoruz.Gaziantep haberleri ve engelli hakları üzerine haberlerimizden ivedilikle haberdar olmak için uygulamamızı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

BİZ DE VARIZ GAZETESİ - Google Play'de Android Uygulamaları

    Yorumlar

Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.
banner14
banner16
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
  • Gaziantep Haber | Gaziantep Haberleri | bizdevarizgazetesi.org - 21 Şubat 2016 Manşeti
Karikatür
  • Saat kaç
Arşiv